piątek, 22 maja 2009

Dziesiąty Dzień Otwarty "CZUJEMY TAK SAMO"- 31.05.2009


To już dziesiąty Dzień Otwarty w Schronisku, minęło tak szybko jakby pierwszy był wczoraj. Tym razem postawiliśmy na ochronę zwierząt na drodze, ważny problem i codzienność naszego patrolu interwencyjnego. O takich prawdziwych zdarzeniach interesująco opowiedzieli a także zilustrowali swoimi zdjęciami Igor Zalewski i Łukasz Górski pomysłodawcy tematu.
Wielkim zainteresowaniem i uwagą cieszył się wykład profesora dr hab Andrzeja Sadzikowskiego. Przybliżył nam w przystępny sposób zagrożenia i sposoby zabezpieczania przed glistami, tasiemcami, tęgoryjcami i innymi pasożytami występującymi u psów i kotów.
Pokaz AIR SOFT - PATOL SQUAD uatrakcyjnił nasze majowe spotkanie. Wszyscy uczestnicy mogli nie tylko obejrzeć broń ale również sprawdzić swoją sprawność w strzelaniu do celu. Emocji i przyjemności było wiele.
Również atrakcyjny pokaz dał nasz niezawodny iluzjonista Bartek Gorzkowski. Jest on ekspertem nie tylko od gadzich spraw ale również od czarów.
Naszym powodem do dumy jest fakt, że przez weekend 17 psów i trzy milutkie kotki znalazło nowy dom. Dziękujemy mieszkańcom Lublina i okolic za udział w kolejnym dniu otwartym i za okazane serce dla zwierząt, a my obiecujemy, że to jeszcze nie koniec.
Do zobaczenia.
1 komentarz:

Barif pisze...

Bardzo się cieszymy. Na pewno przyjedziemy. :) Pozdrawiamy!